Украден олимпијски пламен у Бразилу?

Нови проблеми у Бразилу. Олимпијски пламен – који је на пропутовању кроз земљу у којој за неколико дана почињу Олимпијске игре – украден!

Није баш најјасније шта се дешавало у јужном делу Рио де Жанеира, али се на видео-снимцима види да је једна бакља украдена, а једна угашена.

Полиција је користила сузавац у сукобу са демонстрантима који нису задовољни стањем у држави и не слажу се са организацијом Игара у овом моменту.

Ових дана је пламен наилазио на разне препреке, а неколико људи је покушало да га украде или угаси.

Безуспешно, до данас...

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 23. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом