Футсалери Србије поражени од БиХ

Футсал репрезентација Србије поражена је од селекције БиХ са 4:2 у мечу квалификација за Европско првенство.

Након ремија против Румуније у Темишвару, футсалери Србије поражени су у Новом Саду од БиХ у другом колу квалификација са 4:2.

Гости су знали да казне сваку грешку репрезентације Србије, а поготово да наплате промашаје наше селекције.

БиХ је повела голом Арнаутовића у шестом минуту, да би Србија у 18. изједначила преко Пршића са пенала.

Веома битан погодак за гостујућу репрезентацију пред одлазак на полувреме постигао је Јелић, да би Босна и Херцеговина на старту другог дела стекла, за овакав меч, великих 3:1.

Ракић је успео да смањи на 3:2 у 23. минуту, али је противник вратио два гола предности преко Иванковића у 34. минуту и поставио коначан резултат.

"Потпуно заслужена победа Босне и Херцеговине, играли су веома једноставно, знали су шта хоће и казнили све наше промашаје. Имамо пуно тога да анализирамо и исправимо ствари. Свака следећа утакмица је таква да једноставно морамо да је добијемо. За све ово што се десило сами смо криви", рекао је селектор Србије Горан Иванчић.

Након две одигране утакмице Србија има реми и пораз у Групи 4. Босна има две победе и прва је на табели, док други меч тек требају да играју Румунија и Северна Македонија.