Партнери жустри, Слодес убедљив

Искључења, жустра игра и мали број голова обележили су друго коло у конкуренцији Партнера на 15. меморијалном турниру "Играјмо за 16". Мечеви су и ове седмице играни у Поско Арени.

У групи А, екипа Слодеса после победе над тимом Златиборца у првом колу, наставила је са тријумфима. Иако се екипа Наје није лако предала и чврсто бранила своју половину терена, ипак Владимир Недељковић је у 17-ом минуту успео да свом тиму донесе јос 3 бода . 1:0 за Слодес.

У другом сусрету у групи А, већ у другом минуту досуђен је пенал екипи Трефа. Јован Јовановић је поготком са 6 метара обрадовао свој тим, међутим, већ у наредном нападу добио је црвени картон, због неспортске игре. Екипа Трефа остала је са играчем мање. Тим Златиборца то није искористио, па је тек у наредном полувремену, голом Савића успео да изједначи. Срећа Златибораца није дуго трајала, пошто у следећем минуту Радојчић постиже гол за коначних 2:1 за Треф.

У групи Б прва утакмица није одиграна. Екипа Спортског центра Врацар није се појавила, тако да је тим Поско Арене освојио 3 бода, службеним резултатом 3:0.

У другом мецу, Б групе састале су се екипе Шумарског Факултета и Теленора. И поред нешто више од 10 прекршаја, жутог картона и много лепих и организованих напада са обе стране, голова ипак није било, коначни резултат 0:0.

Треће коло Меморијалног турнира "Играјмо за 16" за екипе Партнера на програму је 29. марта у Поско Арени.