Читај ми!

Џудо, Путин и Камерон

Лидери Велике Британије и Русије ће о светским кризама разговарати током такмичења у џудоу. Путин и Камерон неће се борити.

Британски премијер Дејвид Камерон најавио је сусрет са председником Русије Владимиром Путином, током џудо меча следеће седмице.

Путин је тренирао џудо, али Камерон нема намеру да се упушта у било какво надметање, већ британски медији најављују да ће лидери разговарати о проблемима који оптерећују односе две државе, пре свега о сиријској кризи.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом