Бајерн "петардирао" Арсенал, Реал окренуо против Наполија

Фудбалери Бајерна убедљиво су на свом терену у Минхену савладали лондонски Арсенал резултатом 5:1, и тако направили велики корак ка пласману у четвтфинале Лиге шампиона. Нешто веће шансе у реваншу имаће Наполи против Реала, након што су Мадриђани славили у првом сусрету вечерас са 3:1.

Бајерн је током већег дела сусрета на "Алијанц арени" био бољи ривал, са доминантиним поседом. Ипак, после раног вођства које је донео Робен, Санчез је након промашеног пенала ипак био најспретнији у казненом простору и успео да савлада Нојера за 1:1 у 30. минуту.

Но, у другом полувремену на терену је постојао само један тим, Бајерн.

Левандовски на почетку другог дела, па Алкантара са два везана гола и Милер на самом крају меча успели су да изазову велику радост код својих навијача, али и код тренера Анчелотија, док је Венгер поново "гутао кнедле" гледајући немоћ свог тима, пре свега оног дефанзивног дела.

Меч у Мадриду пак почео шокантно за домаће, пошто је Инсиње већ после осам минута на мајсторски начин донео предност Наполију.

Међутим, головима прво Бенземе у првом делу (19. минут), а потом и Кроса и Каземира у наставку меча, Реал долази до преокрета и солидне залихе пред гостовање на "Сан Паолу" у реванш мечу.

Ток мечева:

22.38 - Крај утакмица, Бајерн је победио Арсенал са 5:1, а Реал екипу Наполија са 3:1.

22.33 - ГОООЛ, пети гол за Баврце постиже Томас Милер у 88. минуту!

22.08 - ГОООЛ, Бајерн сада већ "уништава" Арсенал - 4:1, поново Алкантара!

22.02 - ГОООЛ, трећи гол и за Бајерн - Алкантара је био прецизан.

22.01 - ГОООЛ, Реал постиже и трећи гол - Каземиро је стрелац.

22.00 - ГОООЛ, Левандовски виши у скоку од Мустафија и главом погађа мрежу Оспине - 2:1!

21.57 - ГОООЛ, преокрет у главном граду Шпаније доноси Тони Крос - 2:1 за Реал!

21.50 - Настављени су сусрети...

21.35 - После 45 минута, резултат мечева у Минхену и Мадриду је идентичан - 1:1.

21.18 - ГОООЛ, поравнање Арсеналу доноси Санчез, који се исправио након што је промашио пенал у 30. минуту сусрета.

21.08 - ГОООЛ, изједначење у Мадриду донео је Бензема у 19. минуту.

20.55 - ГОООЛ, Робен је подигао стадион на ноге сјајним голом у 10. минуту - 1:0!

20.54 - ГОООЛ, шок на Бернабеу - Лоренцо Инсиње доноси предност Наполију, 0:1!

20.45 - Почеле су утакмице на стадионима "Сантијаго Бернабеу" и "Алијанц арена"...

20.01 - ...а и за меч у Минхену, који ће те моћи да пратите на нашем сајту и Првом програму: