Читај ми!

Шеј у пробраном друштву - МВП на нивоу Џордана и Леброна

Кошаркаш Оклахома Сити тандера Шеј Гилџес-Александер је својим наступима у овогодишњем плеј-офу постао део једног елитног клуба и наставио да доминира теренима широм НБА лиге.

Оклахома је у петој утакмици убедљиво савладала Минесоту на домаћем терену и пласирала се своје прво финале још од 2012. године.

Гилџес-Александер је врхунски одиграо регуларни део сезоне, за шта је награђен и титулом најкориснијег играча, а са маестралним партијама наставио је и у плеј-офу. 

Против Минесоте је постао тек трећи играч који је у једном доигравању забележио десет утакмица са просеком од минимум 30 поена и пет асистенција. Друга двојица - Мајкл Џордан и Леброн Џејмс.

Двојица вероватно најбољих кошаркаша у историји су овај подухват поновили по три пута, за шта ће Шеј имати више него довољно времена.

Оно што је такође импресивно, јесте чињеница да ће имати још минимум четири меча да поправи свој ионако импресиван резултат.

петак, 30. мај 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом