Читај ми!

Џејмс одјавио Панатинаикос: Нема шансе да одем тамо и играм по 12 минута

Амерички кошаркаш Мајк Џејмс изјавио је да неће појачати Панатинаикос и на тај начин ставио тачку на спекулације о његовом преласку у грчки клуб.

Иако је Панатинаикос већ довео Ти-Џеј Шортса, а у саставу су и даље Костас Слукас, Кендрик Нан и Џеријан Грент, у медијима су се појавиле информације о потенцијалном Џејмсовом доласку у Атину.

Међутим, најбољи стрелац у историји Евролиге је током свог Инстаграм лајва изјавио да сигурно неће прећи у редове седмоструког првака Европе.

"Нема шансе да пређем у Панатинаикос ове сезоне. Зашто бих отишао у екипу са свима њима. Онда бисмо играли 12 минута по мечу. Не, хвала", рекао је Џејмс.

Амерички кошаркаш је претходне сезоне са Монаком стигао до фајнал-фора Евролиге, али је француски тим у финалу поражен од Фенера.

Џејмс је због кршења клупске дисциплине пропустио завршницу француског првенства и није у најбољим односима са Василисом Спанулисом, те су велике шансе да би после четири године могао да напусти Монако.

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом