Спектакуларно закуцавање за утеху Партизана

На старту Евролиге кошаркаши Партизана изгубили су у Виторији од Басконије са 88:82 али је на почетку утакмице Тајрик Џонс извео закуцавање које је обележило овај меч. Многи сматрају да већ имамо кандидата за закуцавање сезоне.

На самом старту у врло равноправној игри Партизан је преузео иницијативу и освојио предност али је Басконија у другом полувремену успела да начини преокрет и дође до коначне победе.

Добру игру црно-белих на старту друге четвртине тандем Карлика и Тајрика Џонса крунисао је сјајном акцијом чији је снимак преплавио друштвене мреже.

Карлик Џонс је асистирао за Тајрика Џонса који је невероватно закуцао преко центра Басконије.

Иако је то слаба утеха за црно-беле после пораза, многи сматрају да је та акција већ кандидат за најбољи потез и закуцавање сезоне.