Зек Ледеј се вратио у Милано

Амерички кошаркаш Зек Ледеј, доскорашњи играч Партизана, потписао је двогодишњи уговор са Олимпијом, саопштио је клуб из Милана.

Зек Ледеј (30) је пре неколико дана раскинуо уговор са Партизаном, а сада се и званично вратио у Олимпију.

Американац је већ играо за екипу из Милана у сезони 2020/2021.

Ледеј је био члан Партизана од 2021. године, а са црно-белима је 2023. освојио титулу у регионалној АБА лиги.

Прошле сезоне је за Партизан у Евролиги просечно постизао 10,2 поена и хватао 4,6 лопти по утакмици.

"Бићу кратак, јасан и надам се, симпатичан: 'Милано, тачно је, вратио сам се'. Хајде да наставимо тамо где смо стали", рекао је Ледеј, преноси званични сајт клуба.

среда, 24. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом