Игокеа поново на врху АБА лиге, Будућност убедљива у Чачку

Кошаркаши Игокее поново су први на табели АБА лиге, пошто су у утакмици 10. кола на свом терену савладали Морнар 84:64. Будућност убедљиво тријумфовала у Чачку 86:67.

Кошаркаши Игокее привремено су преузели прво место на табели АБА лиге, пошто су у 10. колу савладали екипу Морнара 84:64.

Екипа тренера Владе Ховановића од почетка је доминирала на утакмици, у којој је већ на полувремену стекла 17 поена предности, што је домаћин саћувао до краја меча.

Најефикаснији у победничкој екипи био је Танасковић са 19 поена, док су Милосављевић и Муди додали по 10.

У тиму Морнара Ведерс је убацио 13 поена.

Игокеа је прва на табели са скором 8-2, али приулику да се врати на чело табеле има Црвена звезда, која у недељу игра свој меч 10. кола против Цибоне у Београду.

Будућност је била убедљива у Чачку и однела победу 86:67.

Чачани су се добро држали до полувремена, на којем су имали поен заостатка, али су гости из Подгорица у наставку били бољи ривал и дошли до лаке победе.

Вилијамс је био најефикаснији у победничком тиму са 15 поена, док је у екипи Борца бољи од осталих био Тасић са 22.