Ивановић после пораза од Монака: Још тражимо праву игру

Тренер кошаркаша Црвене звезде Душко Ивановић рекао је после пораза од Монака (76:82) у трећем колу Евролиге да његова екипа има много нових играча и да још тражи праву игру.

Звезда је поразом од Монака дошла на скор 1-2 у елитом такмичењу.

"Имали смо у финишу меча три кардиналне грешке у нападу, да није било тога, било би егал. Играли смо добро све до последња четири минута. Ја нећу да тражим оправдања, имамо много нових играча, нисмо дошли у праву форму, да се зна како можемо да играмо, још тражимо праву игру", рекао је Ивановић.

Тренер црвено белих одговорио је шта је пресудило у корист Монака.

"Монако је играо увек са контактом, а ми не. Они су више били у могућности да направе фаул. Ми смо у трећој четвртини имали пет, а они нула фаулова. Тренер Звезде је прокоментарисао и партије Митровића, Боломбоја и Нејпира.

"Митровић је на тој позицији био је наш најбољи играч. Боломбој је био наш најбољи играч у одбрани и нападу. Био је уморан, зато није играо у финишу. За Нејпира мислим да ће бити играч одлуке у многим наредним утакмицама, може и он да изгуби утакмицу, то је саставни део игре, закључио је Ивановић.