Богдановић још тражи шутерску форму, Атланта у серији победа

Капитен Србије Богдан Богдановић постигао је девет поена у трећој узастопној победи кошаркаша Атланте током припрема за нову сезону, пошто су после Кливленда и Мемфиса на домаћем терену савладали и Њу Орлеанс резултатом 110:105.

Богдановић је за 23 минута на терену имао учинак од девет поена, седам скокова и три асистенције и био један од најзапаженијих "јастребова" у трећем узастопном тријумфу пред нову НБА сезону.

Капитен репрезентације још тражи шут за три поена, пошто је погодио само један од шест далекометних хитаца.

Најефикаснији у Атланти је био Оконгву са 18 поена, а имао је и 6 скокова и 2 асистенције за 25 минута у игри.

Тре Јанг је постигао 15, Џејлин Џонсон и Дежонте Мареј по 12 поена, Мухамед Гај и Герисон Метјуз по 10.

На другој страни је Џордан Хокинс постигао 17 поена, а Зајон Вилијамс је убацио поен мање, уз пет асистенција, у трећем поразу Пеликанса из исто толико утакмица.