Јокић о српским тренерима: Гледам Обрадовића, Алимпијевића и Кокошкова

Српски кошаркаш Никола Јокић потврдио је америчким новинарима да не гледа много семинара, али да је пратио рад тренера Партизана Жељка Обрадовића.

Амерички новинари су упитали Јокића о тренеру Партизана Жељку Обрадовићу, који је пре неколико недеља изјавио да зна да је Јокић гледао његове семинаре.

"Да, тако је. Не гледам пуно, али волим његов рад да погледам. Такође гледам и друге тренере, Душана Алимпијевића, Игора Кокошкова који је сада асистент у Атланти. Неколико тренера гледам... Мислим да ако желиш да будеш велики, мораш да будеш кошаркашки фанатик. То мора да буде твој живот. И ја волим да видим нешто другачије", испричао је Јокић.

Јокића су питали и да ли би Денвер ускоро могао да гостује у Србији и одигра неку ревијалну утакмицу.

"Мислим да би то било сјајно. Нагетси у Србији имају много навијача, људи воле кошарку. Био би то добар шоу", рекао је Јокић.

Питање за Јокића било је и шта му се променило у животу после освајања НБА прстена.

"Ништа, апсолутно ништа", кратко је одговорио најбољи кошаркаш света.

понедељак, 14. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом