Читај ми!

Челници Партизана и Реала на заједничком ручку

Челници кошаркашких клубова Партизан и Реал имали су заједнички ручак пре треће утакмице четвртфиналне серије Евролиге.

Црно-бели воде против Реала 2:0 у серији, а вечерас се у "Штарк арени" игра трећа утакмица четвртфиналне серије.

Пре утакмице у Београду, на заједничком ручку били су челници два клуба, предвођени председницима Остојом Мијаиловићем и Хуаном Карлосом Санчесом.

Пре срдачног разговора, поклоне су разменили Мијаловић и Санчес, навели су црно-бели на свом Твитер налогу.

Овим потезом, челници два клуба показали су да су у одличним односима, на чему су и потенцирали без обзира на тучу играча у финишу друге утакмице одигране у Мадриду.

У случају победе у трећем мечу, црно-бели ће се пласирати на фајнал-фор, који се од 17. до 19. маја одржава у литванском Каунасу.

среда, 12. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса