Реми Радничког и Младости за крај 13. кола Суперлиге

Фудбалери Радничког из Ниша и Младости ремизирали су резултатом 1:1 у последњем мечу 13. кола Суперлиге Србије.

Младост је новим бодом повећала разлику у односу на трећепласирани ОФК Београд, док се Раднички попео на девету позицију.

Домаћи су повели у 24. минуту преко Ибрахима Танка који је постигао први гол у сезони.

Имао је Раднички велики број прилика и да постигне већи број погодака, што се није десило, а у другом полувремену је уследила казна.

Никола Јојић је из једне од ретких прилика за госте био прецизан, чиме је изједначио и поставио коначан резултат.

Младост у следећем колу дочекује Спартак, а Раднички ће гостовати код Текстилца.

ТСЦ убедљив у Крушевцу

Фудбалери ТСЦ-а победли су Напредак резултатом 3:0 и прекинули серију од два везана пораза у свим такмичењима.

Гости су повели у 20. минуту преко Ифета Ђаковца који је успешно реализовао пенал, да би само шест минута касније Маки Бањак повисио предност.

Већ у првом минуту другог полувремена резултат је био 3:0, а стрелац је био Престиж Мбунгу.

Напредак је до краја постигао два гола, али су оба поништена због офсајда, те се резултат није мењао.

У наредном колу ТСЦ дочекује Партизан, док ће Напредак гостовати код Радничког 1923.