Чукарички до победе у другом полувремену, ТСЦ убедљив против Новог Пазара

Фудбалери Чукаричког победили су после преокрета Јединство резултатом 2:1 у мечу деветог кола Суперлиге Србије.

Екипа Јединства је изненађујуће повела у 18. минуту поготком Марка Митровића и успела да издржи до краја првог полувремена.

Чукарички је очекивано био бољи ривал и направио је велики број прилика, али је до голова стигао тек у другом делу.

Прво је у 51. минуту Лазар Туфегџић изједначио, да би четири минута касније Винисијус Мело преокренуо резултат.

До краја је Чукарички могао да дође и до убедљивије победе, али је резултат остао непромењен.

У наредном колу екипа Горана Станића ће дочекати ТСЦ, док ће Јединство угостити Спартак.

Победа ТСЦ-а уз седам голова у другом полувремену

У другом сусрету који је почео у истом термину, ТСЦ је био убедљив против Новог Пазара. Екипа из Бачке Тополе је славила са 5:2, а сви погоци постигнути су у другом полувремену.

Саша Јовановић је у 48. минуту постигао први погодак на сусрету, а предност домаћих је удвостручио Ифет Ђаковац четири минута касније.

Милош Пантовић постигао је трећи гол у 63. минуту, а Родни Антви је смањио заостатак свог тима после само два минута.

Петар Станић и Александар Ћирковић су нешто касније обезбедили победу свом тиму, а још један погодак за госте је успео да постигне Еђике Опара.

У следећем сусрету ТСЦ гостује код Чукаричког, а Нови Пазар ће дочекати Раднички 1923.

Младост је у последњем мечу дана погоцима Александра Пејовића и Николе Андрића победила Напредак. Једини гол за домаће постигао је Душан Стоиљковић.