Репрезентација Србије напредовала на Фифиној ранг листи

Фудбалска репрезентација Србије налази се на 32. месту са 1.514,28 бодова на новој ранг листи најбољих селекција света, коју је данас објавила Међународна фудбалска федерација.

Фудбалери Србије су напредовали за једну позицију у односу на претходну листу објављену, која је била објављена 24. октобра.

Репрезентација Србије је последња два кола Лиге нација одиграла нерешено са Швајцарском (1:1) и Данском (0:0).

Прво место на ФИФА листи задржали су актуелни светски шампион, фудбалска репрезентација Аргентине која има 1.867,25 бодова.

Фудбалери Француске остали су на другом месту, док је репрезентација Шпаније на трећој позицији. Међу првих десет репрезентација света налазе се још Енглеска, Бразил, Португалија, Холандија, Белгија, Италија и Немачка.

 

среда, 05. фебруар 2025.
-2° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове