Читај ми!

Џаба кикс Интера, кад Милан то не зна да искористи - Лацио можда решио питање државног првака

Фудбалери Лацио победили су Милан на свом терену резултатом 1:0 (1:0) у утакмици 29. кола Серије А. Ово је тек трећи пораз "росо-нера" у шампионату.

Одиграо је Интер реми са Аталантом и то је дало прилику Милану да се додатно приближи на табели, међутим, још једном је клуб са "Сан Сира" кикснуо онда када није требало.

Остао је Интер на великих осам бодова предности на девет кола до краја шампионата и делује да су Милану остале само теоријске шансе да га сустигне.

Гол одлуке дело је Швеђанина Исаксена у 26. минуту на асистенцију Адама Марушића. Имао је Милан своје прилике, али није ово било његово вече.

Милан је претрпео тек први пораз у сезони у гостима, а трећи укупно у сезони. Са друге стране Лацио је стабилан на деветом месту на табели и тешко да може да се помакне ка Европи, а поготово ка дну и опасној зони.

У наредном колу Милан ће дочекати Торино, док ће Лацио у госте код Болоње.

Распоред и резултати 29. кола Серије А:

Петак:
Торино - Парма 4:1

Субота:
Интер - Торино 1:1
Наполи - Лече 2:1
Удинезе - Јувентус 0:1

Недеља:
Верона - Ђенова 0:2
Пиза - Каљари 3:1
Сасуоло - Болоња 0:1
Комо - Рома 2:1
Лацио - Милан 1:0

Понедељак:
Кремонезе - Фјорентина 20.45

понедељак, 16. март 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом