Јувентус се са играчем више мучио против Лација, али три бода остају у Торину

Фудбалери Јувентуса победили су на свом терену Лацио резултатом 1:0 у утакмици осмог кола италијанске Серије А.

Јувентус се са играчем више мучио против Лација, али три бода остају у Торину Јувентус се са играчем више мучио против Лација, али три бода остају у Торину

Јувентус је славио у дербију осмог кола италијанског првенства и уписао четврту победу, која му је донела 16. бод у Серији А, вредан другог места на табели.

Домаћин је тек у финишу меча сломио отпор Лација, иако је имао играча више на терену још од 24. минута, када је Алесио Ромањоли добио црвени картон.

Није Јувентус ни морао да постигне гол, пошто је Марио Хила у 85. минуту спровео лопту у своју мрежу.

Српски фудбалер и нападач Јувентуса Душан Влаховић провео је на терену свих 90 минута.

Лацио је поразом у Торину прекинуо низ од два тријумфа и тренутно је пети на табели Серије А са 13 освојених бодова.