Тотенхем преокретом до победе у малом лондонском дербију, наставља се криза Вест Хема

Фудбалери Тотенхема победили су Вест Хем резултатом 4:1 у малом лондонском дербију на отварању осмог кола Премијер лиге.

Вест Хем је боље ушао у сусрет и повео је већ у 18. минуту поготком Мохамеда Кудуса.

Домаћи су до краја првог дела игре ипак успели да изједначе преко дејана Кулушевског у 36. минуту.

Преокрет је донео Ивес Бисума у 52. минуту, а два гола предности "певцима" обезбедио је Жан-Клер Тодибо три минута касније.

Коначан резултат поставио је Хјонг-Мин Сон после сат времена игре, а до краја је Кудус добио црвени картон у 86. минуту.

У наредном колу Тотенхем гостује код Кристал паласа, а Вест Хем ће дочекати Манчестер јунајтед.