Реми Волфсбурга и Штутгарта, Лајпциг победио Аугзбург

Фудбалери Волфсбурга и Штутгарта одиграли су нерешено 2:2, у мечу петог кола Бундеслиге. Лајпциг је победио на свом терену Аугзбург 4:0.

Волфзбург је стигао до четвртог бода ове сезоне, а дупло више има Штутгарт коме је ово други реми у сезони.

Голове за Волфсбург постигли су Јонас Винд у 20. минуту и Мохамед Амоура у 68.

Стрелци за Штутгарт били су Енцо Милот у 32. минуту и Дениз Ундав у 90+7. Штутгарт је од 63. минута играо са 10 фудбалера, пошто је Атакан Каразор добио други жути картон.

Волфсбург је на 13. месту, Штутгарт је осми на табели Бундеслиге. У наредном колу, Волфсбург ће гостовати код Бохума, док ће Штутгарт дочекати Хофенхајм.

Лајпциг убедљив против Аугзбурга

Фудбалери Лајпцига победили су на свом терену Аугзбург 4:0, у петом колу немачке Бундеслиге.

Стрелци за Лајпциг били су Бењамин Шешко у 11. и 15, Луис Опенда у 46. и Ћави Симонс у 57. минуту.

Лајпциг је други са 11 бодова, једним мање и утакмицом више од првопласираног Бајерна. Аугзбург је на 10. месту са четири бода.

У наредном колу, Лајпциг ће гостовати код Хајденхајма, док ће Аугзбург дочекати Борусију Менхенгладбах.