Бајерн наставља да "меље", после Загреба немилосрдни и у Бремену

Фудбалери Бајерна из Минхена славили су са 5:0 над Вердером приликом гостовања у Бремену у мечу четвртог кола Бундеслиге.

Екипа Венсана Компанија је ушла у рушилачки мод према ривалима који су очигледно за класу или две слабији.

Из Загреба су се вратили са девет датих голова Динаму, оборивши рекорд Лиге шампиона. Нису били благи ни према Вердеру.

Двоструки стрелац био је Француз Мајкл Олисе у 23. и 60. минуту. Мрежу Вердера су затресли и Џамал Мусијала у 32, Хари Кејн у 57. и Серж Гнабри у 65. минуту.

Бајерн је на перфектном скору од четири победа и у наредном колу дочекују љутог ривала и дужника, актуелног првака Бајер Леверкузен. Вердер после два ремија и победе је уписао и први пораз, у следећем колу играју против Хофенхајма.