четвртак, 27.11.2025, 23:32 -> 23:33
Извор: РТС
Милојевић за РТС: Сви су били сјајни, заслужили смо још који гол
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је за РТС након победе над екипом ФЦСБ-а да су сви његови изабраници били сјајни и да је поносан на њихову одговорност и радну етику.
Фудбалери Црвене звезде победили су у Београду румунску екипу ФЦСБ-а резултатом 1:0 у петом колу прве фазе Лиге Европе.
Тренер црвено-белих Владан Милојевић рекао је након меча за РТС да је утакмица била тешка и захтевна.
"Морам да похвалим мој стручни штаб на изузетно добро припремљеној утакмици. Кључан је био тај 27. минут када смо остали са играчем мање, али нисам одустајао. То сам рекао и момцима на полувремену. Осећао сам да имамо енергију са нашом поставком и одабиром играча које смо имали", истакао је Милојевић.
Напоменуо је да Звезда има доста проблема и да многи играчи не играју на својим природним позицијама.
"Имали смо Радета Крунића и били смо уплашени на полувремену јер је добио ударац у колено. Он је играо под блокадом и свака му част. Изузетно сам поносан на њихову одговорност и радну етику. Видели сте како је играо на позицији центархалфа. Није изненађење за нас јер је он и прошле сезоне, када смо имали повреду малог Ђурића, доста играо у тандему са Милосављевићем", рекао је тренер Звезде.
Нагласио је да је и Бруно Дуарте одиграо фантастичну утакмицу.
"Мислим да су сви данас били сјајни. Мислим да смо апсолутно заслужено победили. Заслужили смо још који гол, али нема везе, идемо даље", рекао је Владан Милојевић.
Звезда ће наредни меч у Лиги Европе одиграти 11. децембра против Штурма у Грацу.
Коментари