Реми Бреста и Бајер Леверкузена у трећем колу Лиге шампиона

Фудбалери Бреста и Бајер Леверкузена одиграли су вечерас у Генгану нерешено 1:1, у трећем колу Лиге шампиона.

Брест и Леверкузен после три кола имају по седам бодова и налазе се на трећем, односно четвртом месту у Лиги шампиона.

Леверкузен је повео у 24. минуту голом Флоријана Вирца, док је Пјер Лис-Мелу је у 39. донео изједначење за домаћи тим.

Брест ће у наредном колу гостовати у Прагу код Спарте, док ће се Леверкузен састати са Ливерпулом.

Фудбалери Аталанте и Селтика одиграли су у Бергаму нерешено - 0:0. Репрезентативац Србије Лазар Самарџић играо је од 58. минута за Аталанту.

Тим из Бергама је на 12. месту на табели са пет бодова, док је Селтик на 18. позицији са четири.

Аталанта ће у следећем колу играти против Штутгарта, док ће се Селтик састати са Лајпцигом.