Победа Рада на домаћем терену

У последњој утакмици 19. кола фудбалског шампионата Србије, Рад је на домаћем терену победио екипу пожаревачког Младог радника резултатом 3:2 (2:0).

Голове су постигли Андрија Калуђеровић у 27. и 90 и Томислав Пајовић у 31. минуту за Рад, а Зоран Милетић у 53. и Немања Пребирачевић у 61. за Млади радник.

У утакмицама које су одигране у суботу постигнути су резултати:

Јагодина: Јагодина -Борац Чачак 0:1 (0:1)
Стрелац: Спировски у 36. минуту

Борча: БСК - Хајдук 3:0 (2:0)
Стрелци: Кајевић у 6, Ђукић у 17. и Бабић у 67. минуту.

Крагујевац: Металац - Црвена звезда 2:1 (1:0)
Стрелци: Миљковић у 53. и Симовић у 90. за Металац, а Богдановић из пенала 90. минуту за Црвену звезду.

Крушевац: Напредак - ОФК Београд 1:2 (1:1)
Стрелци: Јон у 23. за Напредак, а Марковић у 12. минуту и у Бељић 84. минуту за ОФК Београд

Смедерево: Смедерево - Војводина 1:0 (0:0)
Стрелац: Живковић у 86. минуту.

Суботица: Спартак - Јавор 0:0

Београд: Партизан - Чукарички 3:0 (1:0)
Стрелци: Давидов у 28, Клео у 53. и Петровић у 87. минуту.