Енглеска тријумфовала против Финске

Фудбалери Енглеске савладали су на гостовању репрезентацију Финске резултатом 3:1 у оквиру четвртог кола Б Лиге нација.

После изненађујућег пораза од Грчке у трећем колу, Енглеска је савладала Финску и доспела до деветог бода у групи 2.

Први погодак на мечу постигао је Џек Грилиш у 18. минуту меча, којим је Енглеска имала минималну предност на полувремену дуела у Хелсинкију.

У наставку меча, Трент Александер Арнолд је постигао други гол за госте у 78. минуту, а Деклан Рајс се био прецизан за 3:0 у 84. минуту игре.

Почасни погодак за Финску постигао је Арту Хосконен у 87. минуту меча.

Енглеска се изједначила по броју бодова на првом месту са Грчком, али има утакмицу више. У наредном колу играће против Грка. Финска још увек није уписала бодове, а очекује их дуел против Републике Ирске.

Фудбалери Северне Македоније победили су Јерменију 2:0. Голове су постигли Бојан Миовски и Исник Алими. Малта је била боља од Молдавије 1:0, док су Лихтенштајн и Гибралтар одиграли нерешено 0:0.