Хрватска после преокрета до победе против Шкотске у Лиги нација

Фудбалска репрезентација Хрватске победила је у Загребу селекцију Шкотске резултатом 2:1 у мечу трећег кола А1 Лиге нација.

Хрватска се налази на другом месту на табели са шест бодова, док је Шкотска последња без бодова.

Шкотска је повела у 33. минуту голом Рајана Кристија. Хрватска је изједначила три минута касније поготком Игора Матановића. Победу селекцији Хрватске донео је Андреј Крамарић у 70. минуту.

Фудбалери Шкотске су у 90+5. минуту постигли гол, али је овај погодак после интервенције из ВАР собе поништен због офсајда у којем се налазио Че Адамс.

У другом мечу трећег кола групе А1 Лиге нација, од 20.45 часова састаће се Пољска и Португалија.

У наредном, четвртом колу Лиге нација, које на програму 15. октобра, играће Пољска - Хрватска и Шкотска - Португалија.