ОФК голом у последњим минутима до победе против Партизана у Зајечару

Фудбалери ОФК Београда савладали су у Зајечару после преокрета екипу Партизана са 3:2 у утакмици осмог кола Суперлиге Србије.

Фудбалери ОФК Београда су на стадиону "Под Краљевицом" у Зајечару у последњим тренуцима изборили победу против црно-белих.

Партизан је водио у два наврата, али није успео да тријумфује.

Гости су повели поготком Филиповића на асистенцију Зубаируа у 15. минуту. ОФК Београд је само три минута касније, у 18. изједначио соло акцијом Овусуа који је са десног бока ушао у шеснаестерац а потом пласирао лопту у горњи леви угао гола који брани Јовановић.

Црно-бели су до нове предности стигли у 40. минуту када је Натхо упослио Зубаируа који је рутински одреаговао и матирао Поповића.

Партизан је водио све до 85. минута када је Палочевић искористио једанаестерац и донео поравнање екипи ОФК-а. Када се чинило да ће се утакмица завршити без победника, најновије појачање "романтичара" Филип Стојиљковић је у шестом минуту надокнаде добио употребљиву лопту и са два метра затресао је мрежу црно-белих ставивши тачку на меч.

Фудбалери Новог Пазара у Чукаричког ремизирали су резултатом 2:2.

Гости са Бановог брда повели су голом Винисијуса Мела у 16. минуту, уследио је преокрет преко Уроша Ђурановића у 19. и Александра Месаровића у 40, да би коначан резултат поставио Никола Станковић фантастичним голом у 68. минуту.

Текстилац из Оџака је са играчем мање успео да савлада екипу ТСЦ-а са 2:1