Јовељић постигао два гола за Галакси, а Меси за Интер из Мајамија

Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су у Карсону екипу Лос Анђелеса резултатом 4:2 у мечу МЛС лиге. Два гола за Галакси постигао је српски фудбалер Дејан Јовељић - у 53. и 67. минуту.

Српски фудбалер Дејан Јовељић био је стартер у тиму Галаксија, а замењен је у 78. минуту утакмице против Лос Анђелеса.

Јовељић је постигао два гола - у 53. и 67. минуту, чиме је укупан број погодака у МЛС лиги ове сезоне подигао на 14.

По једном у листу стрелаца уписали су се Едвин Сериљо у 55. и Рики Пуђ у 86. минуту, док су голове за Лос Анђелес постигли Матеуш Богуш у 4. и Денис Буанга у 15. минуту.

Галакси се налази на првом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са 55 бодова, док је Лос Анђелес други са 48.

Меси двоструки стрелац у победи Интера

Фудбалери Интера из Мајамија победили су на свом терену екипу Филаделфије резултатом 3:1.

Два гола за Интер постигао је Лионел Меси - у 26. и 30. минуту, а једном се у стрелце уписао Луис Суарез у осмом минуту надокнаде времена.

Једини гол за госте постигао је Микаел Ухре у другом минуту.

Интер заузима прво место на табели Источне конференције МЛС лиге са 62 бода.