Осам голова у Зајечару, Крагујевчани однели бодове ОФК-у, пораз Војводине од Напретка

Фудбалери Радничког из Крагујевца савладали су ОФК Београд у Зајечару, резултатом 5:3 у утакмици шестог кола Суперлиге.

Истовремено, у Бачкој Тополи, Војводина је наставила лошу серију и поражена је од Напретка 2:1. Јунак Крушевљана био је Марко Шарић у 90+6. минуту. Због провакација после гола добио је црвени картон.

Први гол на мечу између ОФК Београда и Радничког био је Алекса Цветковић у седмом минуту, али су  Бесим Шербечић у 10, Дилан Ортиз у 28 и Бен Хасин у 31. минуту преокренули резултат.

Александар Палочевић је смањио на 3:2 у 44. минуту, а у другом полувремену су прецизни били Евандро за Раднички у 55. минуту меча, Александар Кахвић из ОФК Београда у 61. минуту, да би коначан резултат поставио Килијан Бевис у 71. минута утакмице.

Напредак је до вођства против Војводине стигла голом Мијахла Петковића у 59. минуту. Кејлеб Зади Сери је изједначио у 66. минуту, да би Шарић у шестом минуту надокнаде времена донео велики тријумф тиму из Крушевца.