Реми Интера и Ђенове на отварању Серије А

Фудбалери Интера ремизирали су са Ђеновом са 2:2 у утакмици првог кола италијанске Серије А. Парма и Фјорентина одиграле су нерешено 1:1 у Фиренци.

Интер је у одбрану титуле кренуо са ремијем и то на најгори начин пошто су победу испустили у последњим тренуцима.

Алесандро Вољако је довео Ђенову у вођство у 20. минуту, али је Турам головима у 30. и 85. донео преокрет Интеру.

Жуниро Месијас у 96. минуту поставља коначних 2:2.  Извео је јако лош једанаестера, али је имао среће јер је натрчао на одбијену лопту коју је послао у мрежу.

У истом термину повратник у Серију А Парма и Фјорентина одиграли су 1:1.

Домаћин је повео голом Дениса Мана у 22. минуту, а изједначио је Кристијан Бираги у 75.

Гости су меч окончали са десеторицом јер је због друге јавне опомене искључен Марин Понграчић у 83. минуту.