Звезда у Панчеву убедљива против Чукаричког

Црвена звезда је у петом колу Суперлиге Србије у Панчеву надиграла екипу Чукаричког 4:1.

Фудбалери шампиона Србије су на крају убедљиво савладали екипу Чукаричког. Ово је четврти меч од почетка сезоне у којем је тим из Љутице Богдана успео да постигне четири поготка.

Екипа Чукаричког је уместо на брду, црвено-беле дочекала у Панчеву.

До вођства, шампион је стигао у 15. минуту поготком Олајинке са беле тачке, само два минута касније исти играч на асистенцију Хванга удвостручио је предност гостујућој екипи.

До полувремена није било промене резултата иако је екипа Владана Милојевића имала неколико добрих прилика.

У 69. минуту Винисијус Мело успео је да смањи заостатак брђана после асистенције Миладиновића, али је то све што је Чукарички показао на мечу.

Само осам минута касније, Сисоко је погодио своју мрежу за предност Звезде 3:1, што је технички и одлучило питање победника.

Коначних 4:1, поставио је повратник у црвено-беле Лука Илић у 89. минуту меча.

У наредном колу Звезда дочекује ТСЦ, док ће Чукарички гостовати код Младости.