Железничар и Напредак поделили бодове у Панчеву

Фудбалери Железничара из Панчева и Напретка из Крушевца ремизирли су у Панчеву резултатом 1:1 у утакмици другог кола Суперлиге Србије.

Банатски клуб је био бољи противник и има за чим да жали. Имали су играчи панчевачког "Жеље" девет шутева и 325 додавања више од противника, промашени пенал, оставили су Напредак без изведеног корнера на целом мечу, али једноставно нису знали да надмоћ преточе у други гол и тријумфују.

Крушевљани су имали неколико шанси, успели да дају гол, и наспрам оног што су показали, могу бити веома задовољни резултатом за разлику од противника.

Гол за вођство Панчеваца постигао је Лазар Романић у 36. минуту, да би у 55. минуту промашио пенал. Казна за промашени једанаестерац стигла је 16 минута касније када је гол за Напредак и коначних 1:1 постигао Никола Караклајић.

У следећем колу Железничар гостује Партизану у Хумској, док ће Напредак угостити ИМТ.