Адем Љајић бриљирао против Спартака, Нови Пазар умало испустио убедљиву победу

Фудбалери Новог Пазара савладали су као домаћини Спартак из Суботице резултатом 3:2 у утакмици првог кола Суперлиге Србије.

Статистички, гледали смо уједначену утакмицу, али све је изгледало као да ће тим из Санџака убедљиво славити пошто је до 83. минута било 3:0.

Овај меч дефинитивно је у знаку Адема Љајића, пошто је бивши репрезентативац Србије прво асистирао Адетунџију у 23. минуту, а затим затресао мрежу у 31. и 78. минуту.

Спартак је заиграо квалитетнији фудбал после трећег примљеног гола, што се исплатило кроз два постигнута гола, али предност Пазараца била је недостижна. Голове за Спартак постигли су Војо Убипарип у 83. и Нигеријац Колинс Атуле у другом минуту надокнаде времена.

У следећем колу Нови Пазар гостује код Војводине у Новом Саду, а Спартак ће у Суботици угостити Чукарички.