Дејан Јовељић двоструки стрелац у победи Галаксија

Фудбалери Лос Анђелес галаксија победили су на свом терену екипу Даласа резултатом 3:1 у мечу МЛС лиге.

Два гола за ЛА галакси постигао је српски фудбалер Дејан Јовељић у четвртом и 66. минуту. Једном се у стрелце уписао Рики Пуиг у четвртом минуту надокнаде времена.

Јовељић је био стартер у екипи из Лос Анђелеса, а замењен је у 67. минуту. Српски фудбалер је ове сезоне у МЛС лиги постигао девет голова. Једини гол за Далас постигао је Патриксон Делгадо у 22. минуту.

Гости су меч завршили са фудбалером мање, пошто је у 82. минуту искључен Нкоси Тафари. ЛА Галакси се тренутно налази на другом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са 28 бодова, док је Далас на 12. позицији са 13.

Фудбалери Интера из Мајамија поражени су на свом терену од Атланте јунајтед 3:1. Два гола за екипу из Атланте постигао је Саба Лобјанидзе у 44. и 59. минуту, док се једном у стрелце уписао Џамал Тиаре у 73.

Једини гол за Интер постигао је Лионел Меси у 62. минуту. Интер је и поред пораза задржао прво место на табели Источне конференције МЛС лиге са 34 бода, док је Атланта на 12. месту са 16.