Александар Митровић се вратио на терен у победи Ал Хилала

Српски фудбалер Александар Митровић вратио се на терен после паузе изазване повредом, а његов саиграч и сународник Сергеј Милинковић-Савић је добио црвени картон у победи Ал Хилала резултатом 2:1 на гостовању Ал Итихаду у полуфиналу саудијског Купа краља.

Митровић је одиграо цео меч и показао да је повреда прошлост, а у 45+13. минуту добио је жути картон.

У 42. минуту Милинковић-Савић је због оштрог старта добио директан црвени картон и неће играти у финалу.

Јунак победе Ал Хилала био је Бразилац Малком, двоструки асистент, прво земљаку Мишаелу у 25. минуту, а затим Сауду Абдулхамиду у 81. минуту.

Мароканац Абдеразак Хамдала дао је гол за Ал Итихад у 67. минуту. Ал Хилал ће у финалу играти против победника другог полуфинала између Ал Насра и Ал Калиџа.