"Нула" Јувентуса и Милана, Влаховић и Костић истовремено замењени

Фудбалери Јувентуса и Милана одиграли су без голова (0:0) дерби утакмицу 34. кола италијанске Серије А.

"Нула" Јувентуса и Милана, Влаховић и Костић истовремено замењени "Нула" Јувентуса и Милана, Влаховић и Костић истовремено замењени

Трећи узастопни реми "старе даме" у првенству. Милан је одолео на "Алијанц стадиону".

Јувентус није искористио дупло више шутева на гол (18:9) и седам покушаја у оквир да стигне бар до једног поготка, који би их довео ближе освајању три бода.

Душан Влаховић је био врло близу поготка после одлично изведеног слободног ударца у првом полувремену, али је Марко Спортиело био спреман на изненађење.

Влаховић и саиграч из српске репрезентације Филип Костић замењени су истовремено у 62. минуту.

Јувентус је трећепласиран са 65 бодова, док је Милан на другом месту са 70 бодова.