Ливерпул остао у трци за титулу - Фулам у лошој серији

Фудбалери Ливерпула победили су Фулам на гостовању резултатом 3:1 у мечу 34. кола Премијер лиге.

Ливерпул је остао у трци за титулу и сада се налази на другом месту, са истим бројем бодова, али и лошијом гол разликом у односу на Арсенал. Манчестер сити има бод, али и утакмицу мање.

Гости су повели су 32. минуту након што је Трент Александер-Арнолд постигао прелеп гол из слободног ударца.

Фулам је узвратио у другом минуту надокнаде првог дела преко Тимотија Кастања који је један одбитак у шеснаестерцу Ливерпула претворио у изједначење.

Нову предност "црвенима" донео је Рајан Гравенберх у 53. минуту одличним ударцем тик изван казненог простора домаћих.

Трећи гол за госте био је дело Дијога Жоте који је у 72. минуту крунисао одличан напад свог тима и поставио коначан резултат.

Ливерпул у наредном мечу очекује градски дерби против Евертона, док Фулам дочекује Крисатл палас.