Петровић два пута савладан против "фењераша", Челсију само бод

Фудбалери Челсија ремизирали су 2:2 са последњепласираним тимом Премијер лиге Шефилдом у мечу 32. кола Премијер лиге.

После велике победе 4:3 у спектакуларном дуелу са Манчестер јунајтедом, играчи Челсија се нису надовезали са нова три бода против последњепласираног тима Премијер лиге. Остали су на тек боду

Госте из Лондона је у вођство довео времешни, али спремни Тијаго Силва већ у 11. минуту.

Џејден Богл је поравнао резултат у 32. минуту, савладавши Ђорђа Петровића јаким и прецизним шутем са десног крила у ближи угао.

Нову предност је "плавцима" донео Нони Мандуеке у 66. минуту врло ефектним поготком.

Ипак, да ништа није готово до последњег судијског звуждука потврдио је Оливер Мекбарни голом за реми у трећем минуту судијске надокнаде.

Челси је на деветој позицији са 44 бода и у наредном колу дочекује Евертон. Шефилд је на дну са 16 бодова, следећи ривал им је Брентфорд.