Реми Лечеа и Роме без голова, Интер бољи од Емполија

Фудбалери Роме и Лечеа ремизирали су без голова у утакмици 30. кола италијанске Серије А. Интер је на домаћем терену са 2:0 славио против Емполија.

Лече и Рома одиграли су занимљив меч упркос чињеници да се мреже нипут нису затресле.

Фудбалери Роме имали су већи посед лопте у својим ногама, али су фудбалери Лечеа упутили чак 27 удараца ка голу Милета Свилара који је морао да интервенише шест пута.

Домаћа екипа имала је више добрих прилика, али је мрежа српског голмана остала нетакнута.

Интер је повео већ у петом минуту поготком Федерика Димарка на асистенцију Бастонија.

По примљеном поготку Емполи је заиграо боље, отворио се, али није могао до гола иако је имао пар добрих прилика.

Друго полувреме донело је доминацију екипе Интера. "Нероазури" су нападали и имали већи посед лопте, а њихов пресинг исплатио се у 81. минуту када је Санчез после лопте Дензела Дамфриса затресао мрежу ривала.