Читај ми!

Немања Видић кандидат за Кућу славних Премијер лиге

Прослављени српски фудбалер Немања Видић сврстан је међу номинованe за улазак у Кућу славних Премијер лиге.

Бивши капитен репрезентације Србије и Манчестер јунајтеда је сврстан међу 15 имена, од којих ће двојица постати нови чланови у класи 2024. уз Ешлија Кола.

Видић је у дресу Јунајтеда одиграо тачно 300 мечева уз 21 постигнут гол, освојивши пет титула Премијер лиге, Лигу шампиона и Светско клупско првенство, као и три Лига купа и пет пехара у Комјунити шилду.

Преосталих четрнаест кандидата су Едвин Ван Дер Сар, Гери Невил, Џон Тери, Сол Кембел, Мајкл Керик, Сеск Фабрегас, Давид Силва, Јаја Туре, Лес Фердинанд, Еден Азар, Ендру Кол, Џермејн Дефо, Мајкл Овен и Роби Фаулер.

Гласање ће се одвијати до осмог априла, а 22. дана истог месеца биће објављено која два играча су примљена у Кућу славних.

четвртак, 13. март 2025.
20° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса