Арсенал забележио други узастопни пораз у Премијер лиги, Тотенхем бољи од Борнмута

Фудбалери Фулама савладали су екипу Арсенала на свом терену 2:1 у оквиру 20. кола Премијер лиге.

Арсенал је уписали су други узастопни пораз у Премијер лиги, после Вест Хема доживели су неуспех и против Фулама.

Екипу Арсенала је до вођства довео Букаја Сака у петом минуту меча, а изједначење Фулама донео је Раул Хименез у 29. минуту.

Коначан резултат поставио је Боби де Кордова-Рид у 60. минуту игре.

Фулам ће у наредном колу играти против Челсија, а Арсенал ће се састати са Кристал Паласом.

Други недељни меч у Премијер лиги завршен је победом Тотенхема над Борнмутом 3:1.

Стрелци за Тотенхем били су Папе Мате Сар у деветом, Сон Хјунгмин у 72. и Ришарлисон у 80. минуту. Једини гол за Борнмут постигао је Алекс Скот у 84. минуту игре.

Тотенхем ће у следећем колу играти против Манчестер јунајтеда, а Борнмут ће дочекати Луверпул.