Челси против Вулверхемптона нанизао четврти пораз у гостима

Фудбалери Вулверхемптона победили су на свом терену Челси резултатом 2:1 у последњој утакмици 18. кола енглеске Премијер лиге.

Челси је на гостовању Вулверхемптону претрпео трећи пораз у последња четири кола Премијер лиге и четврти у низу ван свог стадиона.

Домаћи су повели у 51. минуту када се Марио Лемина након корнера најбоље снашао у казненом простору и практично без скока лопту главом спровео у мрежу.

Нападао је Челси након примљеног гола, имао изгледне шансе да изједначи, али је поново кажњен због лоше реакције одбране - Доерти је дуплирао предност Вулверхемптона у 93. минуту.

Пошто је судија продужио друго полувреме за чак 11 минута, било је времена да Челси постигне бар почасни погодак. Рахим Стерлинг је упутио центаршут са десног бока, а хитро је реаговао заборављени Кристофер Нкунку и главом погодио гол.

Вулверхемптон је након тријумфа 11. на табели са 22 освојена бода, колико имају и "плави" из Лондона.