Борусија после преокрета савладала Милан, Сити на исти начин бољи од Лајпцига

Манчестер сити победио је после преокрета екипу Лајпцига са 3:2 у петом колу у Групи Г Лиге шампиона. Атлетико Мадрид је био убедљив против Фејнорда 3:1, Борусија Дортмунд је такође после преокрета успела да победи Милан.

Јанг бојс - Црвена звезда 2:0

90+8' ГОООЛ, Ембапе изједначио

Француски репрезентативац из пенала који је досуђен после интервенције из ВАР собе долази до поравнања против Њуксла у последњим тренуцима меча.

87' ГОООЛ, Сити преокренуо

Хулијан Алварез доноси потпуни преокрет Манчестер ситију,

81' ГОООЛ' Атлетико осигурао победу

Сантјаго Хименез је покушао Молинин центаршут да избаци ван терена, али је лопту закуцао у своју мрежу.

77' ГОООЛ, Фејнорд смањио заостатак за Атлетиком

Иванушец је центрирао из корнера, а Матс Вифер је највише скочио и затресао мрежу ривала.

70' ГОООЛ, Фоден донео изједначење Ситију

Сити иницијативу у другом полувремену успева да претвори у голове. Јошко Гвардиол је након продора са стране послао лопту у шеснаестерац где се најбоље снашао Фил Фоден.

69' ГОООЛ, Борусија на корак до победе

Гости воде 3:1 голом Адејемија и на корак су до сигурног пласмана у нокаут фазу.

59' ГОООЛ, Борусија поново води

Бино-Гитенс враћа предност гостујућој екипи.

57' ГОООЛ, Атлетико дуплирао предност

Ермосо на асистенцију Бариоса повећава предност екипи Дијега Симеонеа.

57' ГОООЛ, Барселона преокренула против Порта

Кансело је добро видео Феликса који се добро изборио за позицију и погодио за 2:1.

56' ГОООЛ, Ерлинг Холанд смањује заостатак

Лајпциг води против Ситија 2:1. Ерлинг Холанд смањује заосатак домаће екипе после асистенције Фила Фодена.

Резултати на полувременима

ПСЖ - Њукасл 0:1

37' ГОООЛ, Милан изједначио против Борусије

Стрелац за домаћу екипу је Чуквуезе.

33' ГОООЛ, Опенда дуплира предност Лајпцига

Опенда је направио добар соло продор, шутирао јако, Ортега је покушао да заустави ударац али није био успешан.

32' ГОООЛ, Барселона брзо до поравнања

Само два минута након гола Порта, Барселона долази до изједначења поготком Кансела на асистенцију Педрија.

30' ГОООЛ, Пепе доноси предност Порту против Барселоне

Пепе доноси предност гостима након одбитка и гужве у шеснаестерцу.

24' ГОООЛ, Њукасл води против ПСЖ-а

Њукасл казнио промашаје ПСЖ-а. Исак доноси предност госима после одбитка испред гола.

14' ГОООЛ, Атлетико води против Фејнорда

Љоренте је шутирао, лопта је погодила Гиртруиду услед чега је променила правац и завршила иза леђа Џастина Биџлоуа.

13' ГОООЛ' Лајпциг води у Манчестеру

Фудбалери Лајпцига воде у Манчестеру против домаћина.

Опенда је добро искористио лопту у шеснаестерцу и рутински је послао иза леђа Ортеге.

10' ГОООЛ, Борусија води против Милана

За разлику од Жируа који је промашио једанаестерац, Марко Ројс је реализовао једанаестерац за Борусију и донео предност гостима.

8' ГОООЛ, Јанг бојс казнио Звездине промашаје

Екипа Барака Бахара је имала две добре прилике које није успела да искористи.

Након корнера и гужве у шеснаестерцу лопта је након одбране Омрија Глазера погодила Косту Недељковића и одбила се у мрежу црвено-белих.

06' Жиру промашио пенал

Оливије Жиру промашио је једанаестерац за Милан на самом старту меча.

Почели су преостали мечеви

Почеле су преостале данашње утакмице петог кола Лиге шампиона.

Победе Лација и Шахтјора

Завршена су прва два меча петог кола Лиге шампиона.

Лацио је у финишу меча дошао до победе против Селтика 2:0, Шахтјор је био бољи од Антверпена 1:0.

85' ГООООЛ, Лацио дуплирао предност

Имобиле постиже други гол на мечу. Густав Исаксен је послао добар центаршут који је рутински искористио центарфор екипе из Рима.

82' ГОООЛ, Лацио води против Селтика

Ћиро Имобиле доноси предност "небескоплавима".

60' Без промене резултата

Још увек нема промене резултата.

Полувреме, Шахтјор води, без голова у Риму

30' Без промене резултата

Лацио - Селтик 0:0

Без превише узбуђења на обе утакмице. Лацио више напада гол ривала, док је Антверпен преузео иницијативу на мечу против Шахтјора.

13' ГОООЛ, Шахтјор води против Антверпена

Олександер Зубков је асистирао Матвијенку који је мирно савладао голмана.

Почеле су прве две утакмице

Шахтјор и Антверпен

Шахтјор би победом против Антверпена остао у игри да се пласира у нокаут фазу Лиге шампиона, док тим из Белгије има прилику да упише прве бодове у Групи Х.

"Олимпико" спреман за дуел

Лацио може и до прве позиције, док је Селтик последњи са једним освојеним бодом.

Прва два дуела на програму

Пето коло отварају Лацио и Селтик, односно Шахтјор и Анверпен.

Утакмице петог кола

Групна фаза Лиге шампиона ушла је у завршницу, а ове седмице играју се мечеви петог кола у елитном фудбалском такмичењу.