Читај ми!

Њукасл "пао" у Дортмунду, Шахтјор изненадио Барселону у Хамбургу

Фудбалери Борусије Дортмунд савадали су Њукасл 2:0 у мечу четвртог кола Групе Ф. Шахтјор је победио Барселону 1:0 у утакмици Групе Х, одиграној у Хамбургу.

Борусија је у дуелу који ће вероватно одлучити учесника нокаут фазе Лиге шампиона, као и Лиге Европе славила на свом терену.

Никлас Филкрух у 26. минуту доводи домаћина у вођство на асистенцију Сабицера. Прелепа сарадња њих двојице који су смењивали развноврсне пасове на путу до гола, од додавања петом, повратног главом, па до асистенције за гол.

Борусија је сада на седам бодова, Њукасл остаје на четири бода. Остаје још да се одигра дуел Милан-ПСЖ у Групи Ф.

Енглески тим у петом колу игра у Паризу против ПСЖ-а, а Борусија гостује код Милана.

Поготком Данила Сикана у 40. минуту, Шахтјор је дошао до неочекиваног славља у групи Х над лидером групе Барселоном.

Барса је уписала први пораз после максималног учинка у прва три кола, док је украјински тим остварио други тријумф. Следећи ривал Барселоне је Ројал, а Шахтјору Порто.

субота, 29. март 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом