Читај ми!

Мирослав Тањга у Италији посетио Влаховића, Самарџића, Костића и Миленковића

Директор спортског сектора Фудбалског савеза Србије Мирослав Тањга био је у радној посети Италији где је разговарао са репрезентативцима Србије Душаном Влаховићем, Лазаром Самарџићем, Филипом Костићем и Николом Миленковићем, објавио је ФСС.

"План и програм пута подразумевао је одлазак на две утакмице Серије А уз састанке са репрезентативцима Србије. Тањга је у суботу био у свечаној ложи стадиона 'Сан Сиро' одакле је гледао утакмицу Милан - Удинезе (0:1). После меча видео се и са репрезентативцем Србије Лазаром Самарџићем", наводи се у саопштењу ФСС.

Тањга је потом уживо посматрао меч између Фиорентине и Јувентуса (0:1).

"Победоносном голу Јувентуса асистирао је Филип Костић са којим се, уз Душана Влаховића, Тањга састао уочи меча. Боравак у Фиренци искористио је и за сусрет са Николом Миленковићем, који није играо за Фиорентину на поменутом мечу", додају из ФСС.

Репрезентација Србије за седам дана почиње припреме за последњи меч у квалификацијама за Европско првенство, против Бугарске 19. новембра у Лесковцу. Србију 15. новембра очекује пријатељски сусрет против Белгије у Бриселу.

уторак, 01. април 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом