Потрага за киднапованим оцем траје, Дијаз после гола за Ливерпул: Ослободите га

Фудбалери Лутона и Ливерпула одиграли су без победника, 1:1 у мечу 11. кола енглеске Премијер лиге.

Лутон је повео у 80. минуту поготком Тахита Чонге у 80. минуту. Бод Ливерпулу донео је колумбијски репрезентативац Луис Дијаз у петом минуту надокнаде времена. Дијас је ушао у игру у 83. минуту.

Он је после постигнутог гола показао мајицу испод дреса на којој је писало: "Ослободите оца".

Родитељи фудбалера Ливерпула киднаповани су пре осам дана у Колумбији док су се враћали кући када су их пресрели наоружани нападачи на моторима. Колумбијска полиција је одмах пронашла мајку, али и даље трага за његовим оцем Луисом Мануелом Дијазом.

Ливерпул се налази на трећем месту на табели Премијер лиге са 24 бода, а у наредном колу на свом терену дочекаће Брентфорд.

Лутон је тренутно на 17. позицији са шест поена, а у наредном колу Премијер лиге гостоваће Манчестер јунајтеду.

Фудбалери Нотингема су у ранијем термину на свом терену победили Астон Вилу 2:0.