Зорићев хет-трик за победу Радничког 1923, ТСЦ-у бод против Новог Пазара

Фудбалери Радничког победили су у Крагујевцу екипу Младости резултатом 4:1 (1:0) у мечу 13. кола Суперлиге Србије.

Три гола за Раднички постигао је Лука Зорић у петом, 48. и 80. минуту, а једном се у листу стрелаца уписао Милутин Видосављевић у петом минуту надокнаде времена.

Једини стрелац за госте био је Иван Милошевић из пенала у другом минуту надокнаде времена.

Крагујевчани се тренутно налазе на 12. месту на табели са 12 бодова, док је Младост девета са 15. Раднички ће у наредном колу гостовати Спартаку, док ће Младост у Лучанима дочекати Јавор.

Чукаричи је одиграо нерешено 2:2 (1:2) са екипом Војводин. Голове за домаћи тим постигли су Стефан Ковач у 36. минуту и Лутер Синг у 85. минуту. За Војводину прецизни су били Дејан Зукић у 13. минуту и Алекса Вукановић у 16. минуту.

У наредном колу Чукарички дочекује екипу ТСЦ-а, док Војводина у Новом Саду дочекује фудбалере Железничара из Панчева.

Фудбалери ТСЦ-а ремизирали су са екипом Новог Пазара 1:1 (0:0) на домаћем терену. Једини гол за домаћи тим постигао је у 83. минуту Урош Миловановић, док је за госте прецизан био Урош Лазић у 55. минуту.

У 14. колу Суперлиге Србије, фудбалери Новог Пазара на свом терену одиграће утакмицу са екипом Партизана.

Напредак је у петак у Ивањици победио Јавор 2:0, док су три сусрета 13. кола СЛС одиграна јуче, а постигнути су следећи резултати: Радник - Железничар 0:1, ИМТ - Црвена звезда 1:2 и Раднички (Н) - Спартак 1:1.