Александар Митровић стрелац за победу Ал Хилала

Репрезентативац Србије Александар Митровић постигао је једини гол за Ал Хилал и донео победу свом тиму резултатом 1:0 на домаћем терену против Ал Калиџа у мечу 10 кола елитне лиге Саудијске Арабије.

Српски интернационалац Александар Митровић је био стрелац у 30. минуту за освајање три важна бода и тако показао да екипа може и без Нејмара који ће паузирати до краја сезоне због операције колена.

Српски репрезентативац је после сјајне игре и голова за селекцију Србије, наставио успешну голгетерску серију и у клупском надметању.

Уз Митровића, који је замењен у 90+12. минуту, цео меч за Ал Хилал је одиграо и Сергеј Милинковић-Савић.

Ал Хилал је победом задржао прво место са 26 бодова, три више од Ал Тавуна и шест више од Ал Итихада.