Реми Брајтона и Ливерпула, Вест Хем извукао бод против Њукасла у 89. минуту

Фудбалери Брајтона и Ливерпула одиграли су без победника са 2:2, а истим резултатом бодове су поделили Вест Хем и Њукасл у мечевима осмог кола Премијер лиге.

Голове за Брајтон постигли су Симон Адингра у 20. и Луис Данк у 78. минуту. Оба гола за госте дао је Мохамед Салах у 40. и 45. минуту.

Британски медији наводе да Ливерпул није успео да савлада Брајтон ни у четвртом узастопном мечу у свим такмичењима.

Ливерпул се тренутно налази на трећем месту на табели са 17 бодова, док је Брајтон шести са 16.

Вест Хем и Њукасл одиграли су у Лондону 2:2. Код домаћих, у листу стрелаца уписали су се Томас Соучек у осмом и Мохамед Кудус у 89. минуту. Оба гола за Њукасл постигао је Александер Исак - у 57. и 62. минуту.

Вест Хем је седми на табели са 14 бодова, док је Њукасл осми са 13.

Вулверхемптон и Астон Вила одиграли су нерешено са 1:1.